Co vás čeká

Seznamte se s jednotlivými kroky, jaký je postup při rezervaci bytu a co vás čeká, pokud se rozhodnete pro jeho koupi.01

Prohlídka

Vyberte si svůj vysněný domov. Zavolejte nám a domluvte si prohlídku, seznámíme vás s lokalitou i detaily bytu. Jsme připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy.

02

Nezávazná rezervace

Víme, že takové velké rozhodnutí je třeba promyslet, proto vám byt nezávazně rezervujeme po dobu 24 hodin. Po tuto dobu máte jistotu, že ho nikdo jiný nekoupí. Po uplynutí 24 hodin vás budeme kontaktovat a domluvíme se na podpisu rezervační smlouvy.

03

Závazná rezervace

Po podepsání rezervační smlouvy a složení rezervačního poplatku již nebudeme byt nabízet k prodeji. Rezervační poplatek započtme do poslední splátky kupní ceny bytu. Výše rezervace záleží na velikosti bytu:

  • 100 000 Kč – byty o velikosti 2+kk
  • 150 000 Kč – byty o velikosti 3+kk
  • 200 000 Kč – byty o velikosti 4+kk

04

Smlouva o smlouvě budoucí kupní

Na základě vámi zvoleného způsobu financování podepíšeme smlouvu o smlouvě budoucí kupní se všemi náležitostmi a potřebnými přílohami. Nemějte obavy, vždy vám podrobně vysvětlíme, co a kdy je třeba udělat.

05

Předání bytu

Vzor kupní smlouvy bude součástí smlouvy o smlouvě budoucí kupní. Na základě vzájemné dohody vám předáme váš nový byt, při předání vše pečlivě zkontrolujeme a o převzetí sepíšeme předávací protokol. Případné nesrovnalosti uvedeme do protokolu včetně termínu jejich odstranění.


Platební podmínky

  • 10 % z kupní ceny bytu zaplatíte do 10 dnů od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní
  • 50 % z kupní ceny bytu zaplatíte po dokončení hrubé stavby a rozdělení budovy (pozemků) na jednotlivé jednotky dle prohlášení vlastníka
  • 30 % z kupní ceny bytu zaplatíte po dokončení stavby budovy včetně provedení finálních prací a úprav budovy a vydání kolaudačního souhlasu
  • 10 % z kupní ceny bytu zaplatíte před podpisem kupní smlouvy. Z této částky bude odečten rezervační poplatek.

Informace mají nezávazný informativní charakter. Vyhrazujeme si právo údaje měnit podle aktuální situace.