LOKALITA

Přestěhujte se do Krkonoš! Historické město Vrchlabí s 12 461 obyvateli je vstupní branou k horským krásám Krkonoš. Ať už jste milovníci zimních sportů, dáváte přednost horským túrám za letních dní nebo rádi relaxujete, Vrchlabí je pro vás jako stvořené.
1095-1091-mask-group-232x

Moderní město Vrchlabí

Symbolem Vrchlabí je harmonie kultury, historie a tradiční horské architektury s bohatou nabídkou sportovního využití a gastronomie.

V blízkosti se nachází několik sjezdovek, krásnou přírodu si užijete během horské turistiky, pro chvíle relaxace zajeďte do nedalekých lázní a za zábavou pro změnu do aquaparku.

1094-1092-mask-group-1152x

Bydlení u centra Vrchlabí 

Byty Pod Slunečným vrchem stavíme na pozemku v areálu LABIT a.s. na ulici Nádražní. Byty se nacházejí pouhých 800 metrů od centra města, kam dojdete procházkou podél Labe, a přitom jsou zasazené doprostřed zeleně.

V blízkosti jsou obchody Lidl a Penny Market a v docházkové vzdálenosti jsou i ostatní potřebné služby, obchody a sportoviště.

1093-s

Občanská vybavenost 

Ve Vrchlabí najdete kompletní občanskou vybavenost. Pro děti je zde Dům dětí a mládeže, tři základní školy a střední odborné učiliště. Pro ty nejmenší jsou pak ve městě zbudované 3 mateřské školy.

Vrchlabí má vlastní poštu, městský úřad, dětské hřiště a moderní sportoviště. Dopravní dostupnost je velmi dobrá díky vlakovému a autobusovému nádraží ve vzdálenosti jen pár set metrů.

1092-1095-screenshot-from-2023-08-23-11-15-24

Sport a volný čas

Traduje se, že ve zdravím těle, zdravý duch, takže ani Vrchlabí není pozadu.

Najdete tu stezky pro turistiku, cyklotrasy, koupaliště, skate park, tenisové kurty, fotbalové hřiště, atletický areál, běžecké tratě a v neposlední řadě krytý plavecký bazén.

1091-1094-mask-group-1172x

Památky

Pokud máte rádi kulturu, navštivte zámek Vrchlabí, kostel sv. Vavřince či se zajděte podívat na morový sloup.