Lokalita

Přestěhujte se do Krkonoš! Historické město Vrchlabí s 12 461 obyvateli je vstupní bránou k horským krásám Krkonoš. Ať už jste milovníci zimních sportů, dáváte přednost horským túrám za letních dní nebo rádi relaxujete, Vrchlabí je pro vás jako stvořené.


Moderní město Vrchlabí

Symbolem Vrchlabí je harmonie kultury, historie a tradiční horské architektury s bohatou nabídkou sportovního vyžití a gastronomie.

V blízkosti se nachází několik sjezdovek, krásnou přírodu si užijete během horské turistiky, pro chvíle relaxace zajeďte do nedalekých lázní a za zábavou pro změnu do aquaparku, který ocení nejen děti.

Díky mobilní aplikaci Vrchlabí máte po ruce informace o městě, přehled atraktivních míst, které stojí za návštěvu, i informace o kulturním a sportovním dění.

Komunikační síť Vrchlabí ŽIJE informuje o tom, co se zrovna děje. Sledujte ji na Facebooku a Instagramu.


Bydlení u centra Vrchlabí

Byty Pod Slunečným vrchem stavíme na pozemku v areálu společnosti LABIT a.s. na ulici Nádražní. Byty se nacházejí pouhých 800 metrů od centra města, kam dojdete procházkou podél Labe, a přitom jsou zasazené doprostřed zeleně.

V blízkosti jsou obchody Lidl a Penny Market a v docházkové vzdálenosti i ostatní potřebné služby, obchody a sportoviště.


Vrchlabí – živé město pro rodiny


Občanská vybavenost

Ve Vrchlabí najdete kompletní občanskou vybavenost. Pro děti je zde Dům dětí a mládeže, tři základní školy a střední odborné učiliště. Pro ty nejmenší jsou pak ve městě zbudované tři mateřské školky.

Vrchlabí má vlastní poštu, městský úřad, dětské hřiště a moderní sportoviště. Dopravní dostupnost je velmi dobrá díky vlakovému i autobusovému nádraží. 


Sport a volný čas

Traduje se, že ve zdravém těle zdravý duch, takže ani Vrchlabí není pozadu. Najdete tu stezky pro turistiku, cyklotrasy, koupaliště, skate park, tenisové kurty, fotbalové hřiště, atletický areál, běžecké tratě a v neposlední řadě krytý bazén ve výstavbě.


Památky

Pokud máte rádi kulturu, navštivte zámek Vrchlabí, kostel sv. Vavřince či se zajděte podívat na morový sloup.