Společně to zvládneme

Dotace na hypotéku? Slevu 6% při platbě bez úvěru? Parkovací místo zdarma?

img

Využijte dotaci na úroky z hypotéky až do výše 3%.  

Získejte své vlastní bydlení v projektu Bydlení v Krkonoších ve Vrchlabí. Vyberte si byt, který se vám nejvíce líbí a my vám pomůžeme získat. 

Naši dotaci na úroky z hypotéky ve výši 3% na 3 roky mohou získat všichni klienti, kteří si budou chtít pořídit byt z našeho projektu. Dotaci vám poskytneme jednorázově ve formě slevy z kupní ceny nemovitosti. Jednoduše vám bude u podpisu kupní smlouvy odečtena částka odpovídající výši dotace. 

Například u hypotečního úvěru na 8 mil. Kč s dobou splatnosti 30 let bychom vám na rozdílu mezi úroky zaplatili 512 000 Kč. Každý případ posuzujeme individuálně.  

A to není všechno. Máme pro vás další možnosti, která vám pomohou. 

Dotace nebo parkovací místo zdarma? 

Vyhovuje vám místo dotace parkovací místo zdarma? Zájemci o byt si můžou při podepsání rezervační smlouvy rozhodnout pro parkovací místo namísto dotace a to v ceně 500 000 Kč. Stačí si jen vybrat. 

Budete financovat byt bez využití úvěru? 

Pokud máte zájem o nákup bytu a máte možnost financování z vlastních prostředků, máme pro vás skvělou nabídku. Rozhodli jsme se odměnit ty, kteří nepotřebují využít bankovní úvěr či jiné formy půjčky. Pokud se rozhodnete zaplatit za byt z vlastní kapsy, poskytneme vám slevu 6%.

Pro příklad byt v hodnotě 8 500 000 Kč můžete mít se slevou 510 000 Kč. 

Využijte výhody, která vám sedí nejvíce. Ale pozor, jednotlivé  benefity se nedají kombinovat. 

Rádi vám odpovíme na vaše dotazy na čísle +420 735 102 200 nebo na emailu rezervace‌‌M‌‌bydlenivkrkonosich.cz.