O projektu

Výjimečný developerský projekt podle nejvyšších standardů je vhodně zasazený do okolního prostředí a klade důraz na vzdušné a praktické bydlení uprostřed zeleně.01

U centra Vrchlabí

Nové byty Pod Slunečným vrchem stavíme na pozemku v areálu společnosti LABIT a.s. na ulici Nádražní. Projekt se nachází na strategickém místě u centra města a přitom je zasazen doprostřed zeleně pod ulicí Slunečný vrch. Procházkou kolem nově zrekonstruovaného nábřeží řeky Labe dojdete do nedalekého centra města vzdáleného pouhých 800 m. V blízkém sousedství jsou obchody Lidl a Penny Market, v docházkové vzdálenosti i ostatní služby, obchody a sportoviště.

02

Výjimečně architektonicky navržená stavba

Celý projekt je navržený tak, aby se vhodně začlenil do této části Vrchlabí. Bytové domy stavíme dle nejvyšších norem a standardů, jednotlivá patra kladou důraz na pohodlné a vzdušné bydlení. Do prostorných předsíní se vejdou vestavěné skříně, některé byty mají dokonce své vlastní šatny s praktickým vstupem přímo z ložnice. Pokoje jsou navrženy se samostatnými vstupy z chodby, aby bylo co nejvíce zachováno soukromí osob v bytě. K bytu si můžete zakoupit podzemní garážové stání a sklep.

03

Velký centrální park s hřištěm uprostřed

Bydlením v projektu se přesunete z centra Vrchlabí do zeleně. Uprostřed bude velký centrální park s okrasnými rostlinami a stromy, spolu s hřištěm pro děti na každodenní radovánky nebo procházky na čerstvém vzduchu. V této části Vrchlabí to bude první velký park. Zeleň nebude pouze okolo, ale i na střechách bytových domů, kde porostou okrasné skalničky a bezúdržbové rostliny.

04

Projekt šetrný k životnímu prostředí

Myslíme na životní prostředí ve Vrchlabí a podporujeme jeho ochranu. Navržené zelené střechy pomohou zachytit prachové částice a vytvoří lepší klima ve Vrchlabí. Domy napojíme na naše vodní a fotovoltaické elektrárny, které vyrábí elektrickou energii již od roku 1923 a pokryjí cca 40 % spotřeby domácností. Vytápění a ohřev teplé vody v bytech má přípravu na tepelná čerpadla, plynový či elektro kotel.

05

V první fázi stavíme 37 bytů

V projektu je navrženo celkem 147 prostorných bytů, jejich prodej je rozdělen do několika fází. V první fázi nabízíme k prodeji dva bytové domy označené A a B, dům A s 22 byty a dům B s 15 byty. Oba domy budou kolaudovány v první polovině roku 2023. 

06

Dokončujeme hrubou stavbu

Na základě schváleného stavebního povolení jsme začali stavět v roce 2021. Nyní dokončujeme hrubou stavbu první etapy projektu a upravujeme jednotlivé byty přímo na přání jejich budoucích obyvatel.