O projektu

Moderní byty v srdci Krkonoš jsou citlivě zasazené do okolního prostředí. Kultivujeme bývalý průmyslový areál, kde vznikají moderní bytové domy spolu s komerčními prostory a velkým parkem uprostřed. Kvalita bydlení a souznění s přírodou je pro nás na prvním místě01

U centra Vrchlabí

Byty Pod Slunečným vrchem stavíme v areálu společnosti LABIT a.s. na ulici Nádražní, kousek od centra města a přitom uprostřed zeleně pod ulicí Slunečný vrch.

Procházkou kolem nově zrekonstruovaného nábřeží řeky Labe dojdete do centra za pouhých 10 minut. V blízkém sousedství jsou obchody Lidl a Penny Market, v docházkové vzdálenosti i ostatní služby, obchody a sportoviště.

02

Architektonicky výjimečná stavba

Celý projekt je vhodně začleněný do této části Vrchlabí. Domy stavíme podle nejvyšších norem, byty kladou důraz na pohodlné a vzdušné bydlení.

Do prostorných předsíní se vejdou vestavěné skříně, některé byty mají dokonce vlastní šatny s praktickým vstupem přímo z ložnice. Pokoje mají samostatné vstupy z chodby, aby bylo co nejvíce zachováno soukromí osob. K bytu si můžete zakoupit podzemní garážové stání a sklep.

03

Velký centrální park s hřištěm uprostřed

Uprostřed projektu bude velký centrální park s okrasnými rostlinami a stromy, spolu s hřištěm pro děti na každodenní radovánky nebo procházky na čerstvém vzduchu.

Zeleň bude i na střechách bytových domů, kde porostou okrasné skalničky a bezúdržbové rostliny. Tyto zelené střechy fungují jako klimatizace, izolují proti zimě i proti teplu a hezky splynou s okolním prostředím.

04

Projekt šetrný k životnímu prostředí

Myslíme na životní prostředí ve Vrchlabí a podporujeme jeho ochranu. Zelené střechy pomohou zachytit prachové částice a vytvoří lepší klima ve Vrchlabí.

Domy napojíme na naše vodní a fotovoltaické elektrárny, které vyrábí elektrickou energii již od roku 1923 a pokryjí 40 % spotřeby domácností. Vytápění a ohřev teplé vody v bytech má přípravu na tepelná čerpadla, plynový či elektro kotel.

05

V první fázi stavíme 37 bytů

V projektu je navrženo celkem 147 prostorných bytů, jejich prodej je rozdělen do několika fází. V první fázi nabízíme k prodeji dva bytové domy označené A a B, dům A s 22 byty a dům B s 15 byty.

Oba domy budou kolaudovány v první polovině roku 2023.

06

Dokončujeme hrubou stavbu

Na základě schváleného stavebního povolení jsme začali stavět v roce 2021. Nyní dokončujeme hrubou stavbu první etapy projektu a upravujeme jednotlivé byty přímo na přání jejich budoucích obyvatel.